Close

Hakkımızda

30 yıllık sektörel deneyime sahip firmamızın ürünleri; en son teknoloji ve ASTM / ISO / JOAP Standatlarına uygun test ekipmanları ve mobil laboratuarları da içeren geniş ürün paneli içerisinde Viskozimetreler, XRF Spektrometreler, Elemental Analiz Sistemleri, FT-IR Spektrometreleri, Partikül Analiz Sistemleri, Buhar Basıncı, Parlama Noktası Test Cihazları, TAN, TBN, Karl-Fischer Su Miktarı Tayin Titratörleri, Laboratuar ve Pilot tip Distilasyon, Ekstraksiyon sistemleri ve Soğuk Özelliklerin belirlenmesi için kullanılan birçok Yakıt ve Yağ Analiz Cihazlarını , Teknik Servis Hizmetleri ile birlikte sektörün hizmetine sunmaktadır.

Biolab Ltd. Şti., satışını yaptığı ürünlerin ve verdiği satış sonrası hizmet kalitesinin kullanıcılarımız için öneminin bilincindedir ve bu kallitenin üsrekliliğinin sağlanmasını garanti etmek üzere tam fonksiyonel kalite yönetim sistemi "ISO 9001 Standart Yönetim Sistemi"ne 2005 yılından beri dahildir.

Bize katılmak istiyorsanız için öz geçmişinizi biolab@biolab.com.tr adresine göndererek iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İşe alım sürecimizde, alınan başvurular doğrultusunda uygun adaylar görüşmek üzere davet edilmektedir. İlan dönemi dışında gerçekleştirilen başvurular, firmamız insan kaynakları havuzunda ilk incelenmek üzere bekletilmektedir.